Mladí hasiči reprezentovali nejen okrsek, ale i okres

Družstvo dorostu SDH Zalužany se zúčastnilo krajského kola v požárním sportu, které se konalo v neděli 17. června 2007 na stadionu v Neratovicích. Po skvělých výkonech v disciplínách 100 m s překážkami, štafetě 4x100 m a testu jsme přemýšleli i o postupu na republikové kolo. Bohužel sen se rozplynul po nevydařeném požárním útoku, ale družstvo skončilo na krásném 3. místě.

Poděkování patří celému týmu, který startoval v sestavě Tomáš Fremr, Ondřej Průcha, Jan Vaněček, Lukáš Vaněček, Miroslav Vaněček, Jaromír Kolář, Matěj Janoušek, a Jakub Pšenička.

Poděkování si zaslouží i SDH Nechvalice, SDH Prosenická lhota a SDH Líchovy za umožnění startu jejich členů. SDH Nestrašovice děkujeme za zapůjčení požární stříkačky při okresním kole soutěže dorostu, SDH Pňovice za zapůjčení materiálu, který nám pomohl při výkonu ve štafetě 4x100m s překážkami. Děkujeme i realizačnímu týmu ve složení Tomáš Pechar, Leoš Koňařík, Miroslav Peterka, kteří s námi tuto soutěž absolvovali a postarali se o morální podporu družstva.

V neposlední řadě patří dík i celému SDH Zalužany za velkou podporu v průběhu celého ročníku.

Pavel Hájek, vedoucí družstva dorostu

12/05/06 10:00